Choď na obsah Choď na menu

3. 8. 2020

Trenčianske Jastrabie 02.08.2020 | Muži TJ INOVEC vstúpili do novej sezóny remízovým zápasom s Očkovom po výsledku 1:1.

V úvodom stretnutí nového súťažného ročníka sme si s Očkovom body podelili. Hostia išli do vedenia v 37. minúte, kedy sa strelecky presadil hosťujúci M. Ščepko. Po zmene strán nastúpili domáci s cieľom dotiahnuť skóre, čo sa im podarilo v 76. minúte stretnutia po krásnej priamočiarej akcii, ktorú zakončil do prázdnej brány T. Rychtárech. Dobre hrajúci hostia mohli strhnúť víťazstvo na svoju stranu, avšak TJ podržal niekoľkými skvelými zákrokmi domáci brankár Adam Ondruška. V samotnom závere sa do výbornej šance dostal M. Glasa, ktorý tvrdou strelou len vyprášil rukavice hosťujúceho brankára. Domáci podali bojovný výkon, za čo ich domáci priaznivci pri odchode do šatne odmenili potleskom.

TJ INOVEC Trenčianske Jastrabie  1:1  TJ Družstevník Očkov (polčas 0:1)

góly37. M. Ščepko, 76. T. Rychtárech

zostava TJ: A. Ondruška - A. Tikal (60. M. Matúš), T. Fodrek, J. Koreň, D. Stránsky (87. M. Glasa) - S. Kendrala, M. Báleš (70. T. Rychtárech), M. Žák, J. Boháčik (70. M. Doktor) - M. Kyselica, R. Glasa

tréner: R. Pristach