Choď na obsah Choď na menu

Víťazný vstup do prípravy

28. 6. 2020

Trenčianske Jastrabie 28.06.2020 | Proti OŠK Bošany sme zaznamenali víťazstvo 3:2 v prvom prípravnom stretnutí.

V dnešnom prvom prípravnom stretnutí pred novým súťažnom ročníkom sa zrodilo víťazstvo nášho "A" mužstva, ktoré triumfovalo nad OŠK Bošany v pomere 3:2 po polčase 1:0. Po veľmi dlhej prestávke a takmer v kompletnom zložení sme v úvodnej časti hry predviedli viacero pekných akcií. V prvom polčase skončila gólom iba situácia po odrazenej lopte, ktorú do bránky umiestnil T. Fodrek. Hostia mohli vyrovnať z pokutového kopu po ruke domáceho obrancu, avšak z bieleho bodu sa útočník hostí pomýlil a loptu poslal nad brvno domácej bránky. Po zmene strán tempo hry opadlo aj vďaka vysokej teplote, ktorá výrazne ovplyvnila hru oboch mužstiev. Hostia pôsobili sympatickým dojmom a po vyrovnaní na 1:1 viackrát pohrozili domácej obrane. Následne sme išli opäť do vedenia, keď si obranca hostí po štandardnej situácií nešťastne zrazil loptu do vlastnej siete. Odpoveď hostí prišla po úniku, ktorý hosťujúci útočník premenil na vyrovnanávajúci gól - 2:2. Keď sa už zdalo, že zápas skončí nerozhodne, dve minúty pred koncom strhol víťazstvo na našu stranu skúsený M. Kyselica, ktorý vo vyloženej šanci s prehľadom obstrelil brankára hostí.

TJ INOVEC Trenčianske Jastrabie  3-2  OŠK Bošany (polčas 1:0)

góly TJ: T. Fodrek, M. Kyselica, (vlastný)

zostava TJ: M. Kolárik - D. Žáček, J. Boháčik, J. Koreň, S. Kendrala - M. Báleš, T. Fodrek, M. Matúš - R. Glasa - T. Richtárech - B. Koreň

striedali: M. Kyselica, M. Glasa, J. Bročko

tréner: R. Pristach

V riešení je ďalší prípravný zápas, o ktorom budeme včas informovať.