Choď na obsah Choď na menu

Z Kľúčového bez bodu

13. 8. 2020

Kľúčové 09.08.2020 | V druhom zápase sezóny sme nestrelili gól a aj preto sme odchádzali z Kľúčového bez bodu po prehre 2:0

Po minulotýždňovej domácej remíze sa muži predstavili na ihrisku Kľúčového s cieľom zabodovať. V prvom polčase sme nevyužili dve veľmi sľubné šance, pričom v druhom prípade po strele T. Rychtárecha gólu zabránila až žrď domácej brány. Do šatní sa tak išlo za bezgólového stavu. Domácim sa po zmene strán v priebehu 5 minút podarilo streliť dva rýchle góly a rozhodli tak o tom, že všetky body zostali v Kľúčovom. Našej hre chýbalo v druhom polčase o trošku väčšie nasadenie a chuť pobiť sa o lepší výsledok.

FK Kľúčové 2:0  TJ INOVEC Trenčianske Jastrabie (polčas 0:0)

góly71. Beňo, 76. Kulich

zostava TJ: A. Ondruška - A. Tikal, T. Fodrek, J. Koreň, R. Glasa - M. Glasa (46. M. Žák), J Boháčik - S. Kendrala, M. Báleš, M. Matúš (74. D. Koreň), T. Rychtárech (59. B. Koreň)

tréner: R. Pristach